Zeytinburnu Su Kesintileri

İstanbul’un yükte hafif pahada ağır ilçelerinden Zeytinburnu, küçük alanına rağmen 300 bin kişiyi barındırmakta ve gün içinde bu sayı kat be kat artmaktadır.

Bu kadar yoğun bir ilçede su arızası veya su kesintisi demek hayatı kitlemek demektir.

Sadece [comments]  kişi bu konu hakkında yorum yapmış durumda. Sizin bir yorumunuz var mı?

Bunun cevabını bulmak için bu sayfadasınız, işte sizin için gün be gün, saat saat takip ettiğimiz Zeytinburnu su kesintileri.

29 Mayıs 2024 Çarşamba 12:48 saatinde aldığımız bilgi : ZEYTİNBURNU ilçesinde 29/05/2024 tarihinde 09:58:05 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 29/05/2024 saat 15:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : ZEYTİNBURNU SÜMER MAHALLESİ ŞEHİT ER YAVUZ NBAHAR SOKAK. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Nuri̇paşa mah,sümer mah. . Arızanın yaklaşık olarak 10 saat sürmesi bekleniyor.

29 Mayıs 2024 Çarşamba 10:18 saatinde aldığımız bilgi : ZEYTİNBURNU ilçesinde 29/05/2024 tarihinde 09:58:05 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 29/05/2024 saat 12:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : ZEYTİNBURNU SÜMER MAHALLESİ ŞEHİT ER YAVUZ NBAHAR SOKAK. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Nuri̇paşa mah,sümer mah. . Arızanın yaklaşık olarak 10 saat sürmesi bekleniyor.

24 Mayıs 2024 Cuma 14:18 saatinde aldığımız bilgi : ZEYTİNBURNU ilçesinde 24/05/2024 tarihinde 13:47:57 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 24/05/2024 saat 15:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : SÜMER MAH 29/4 SK. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Sümer mah. . Arızanın yaklaşık olarak 14 saat sürmesi bekleniyor.

Zeytinburnu Su Kesintileri” için 19 yorum

 1. Saat 15 TE biteceği söylenen su çalışması 20 olmuş hala daha devam ediyor. Ayrıca bugun kandil bu günümü buldunuz çalışma yapacak.

 2. 2 Kasım yaziyorlar heryerde 2 Kasım’da su falan kesilmedi… bugün 3 Kasım ve su kesildi çalışma yapacak başka gün bulamadınız mı?? bir Pazar günümüz var tatil onunda. …..niz

 3. ERGÜN GÖKNEL DÖNEMİNE HERHALDE DÖNDÜK İLK DEFE YILLARDIR BU KADAR UZUN SU KESİNTİSİ ZEYTİNBURNUNDA OLDU BASİRETSİZLİK

 4. Bu calısmalariniz bitmiyor lanet gelsin bari onceden uyarin önlem alalim istanbulun adi war

 5. Allah belanizi versin ya artik aksam yatiyoruz su yok sabah kalkiyoruz yine yok napiyosunuz abi siz nerenin arizasi bu pis serefsiz hirsizlar bi ton vergiyle her ay sömürmeyi biliyosunuz gece yarisi 3 saat su vermek nedir colugumuz cocugumuz var rezillige bak ya

 6. Eşim 8 aylık hamile ve vc dahi gidemiyor önce bi haklınıza haber vermeyi deneseniz keşke ön hazırlık yapardık bu ne şekil bi çalışmadır gece 2 kadar suyu bekliycez.

 7. Daha aybaşı gelmeden faturaları getirip bırakıyorsunuz. Ama habire suyu kesip duruyorsunuz ne bitmez arızaymış düzgün yapın ikide bir arızalanmasın.

 8. Teşekkürler artık haber vermeden de susuz bırakarak hazır suya mecbur bıraktığınız için

  1. Nerde arıza var zburnu de şu kesiliyor bu nedir ya ilgililere sesleniyorum bi çare bulsunlar bıktırdınızzzzz

  2. bugün 11 Kasım hiçbir yerde arıza kesinti gozukmuyo ama su kesildi bari haber verinde bir iki kap dolduralim eski günlere dönüyoruz galiba ama habersiz olunca hepten susuz kalıyoruz yazık ama ya olmazki bıktık durmadan zırt pırt kesinti

 9. Yahu bir kere de sular kesmeden önce haber versin şu belediye sular kesiliyor kardeşim ne el yıkayabiliyoruz ne banyo yapabiliyoruz ne yemek yapabiliyoruz Yani ilginç bir şey bu lütfen Bu konu üzerinde acil bir çözüm bulursun mesela sular kesileceği zaman belediye bir araba tutsun Mesela işte sular kesilmeden 3 , 4 saat önce işte Bangır Bangır bağırılsın şu dakika sular kesilecek gibisinden Millet de ona göre Hani su hazırlasın hani ne bileyim kardeşim biz su kesilecek ona göre su hazırlayalım kenara su koyalım damacanalara su koyalım bilemiyoruz ki çok ilginç iş yapıyorsun belediye gerçekten çok garip… yüzlerce Arabanız var Hepsini Başka işler için kullanıyorsunuz kardeşim Söyle işe yarar bir iş için kullansanıza! 21. Yy da yaşıyoruz bravo.

 10. Her arızada neden zeytinburnu’nun suyu kesiliyor anlamadım. Bir açıklama yapsanız da biz de bilelim. Ve bir de evet kardeşim geçen günkü su kesintisinden sonra gelen su bildiğin çamur akıyordu. Ertesi sabaha kadar yine kullanamadık. O zaman adam gibi bir açıklama yapın.

 11. Bu nedir arkadaş mübarek ramazan günü su mu kesilir ya? Şu zeytinburnunun su arızalarına bir çözüm getiremediniz. hep son dakikada kesintiden bilgimiz oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir