Beşiktaş Su Kesintileri

Avrupa yakasının gözde, metropol ilçelerinden olan Beşiktaş, tarihi dokusunun yanı sıra iş yerleri ve yerleşim olarak yoğun bir ilçedir. Yaklaşık 200 bin nüfusa sahiptir.

Abbasağa, Akatlar, Gayrettepe, Levazım, Levent, Ortaköy, Türkali semtleri ile İstanbul’un birçok cazibe merkezini bünyesinde barındırmaktadır. Beşiktaş ilçesinin su temininden sorumlu olan kurum, İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İSKİ’dir. İski’den takip ettiğimiz Beşiktaş su arızaları ve Beşiktaş planlı su kesintilerini sayfamızda gün içinde sürekli güncellemekteyiz.


26 Haziran 2020 Cuma 15:28 saatinde aldığımız bilgi : Beşiktaş ilçesinde 26/06/2020 tarihinde 14:55 saatinde başlayan, yaklaşık 3 saat sürecek su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 26/06/2020 saat 17:00 civarıdır. Arızadan etkilenen bölgeler : Gayrettepe Mah. Su kesintisinin nedeni : 100 mm çaplı şebeke hattı arızası.

25 Haziran 2020 Perşembe 23:56 saatinde aldığımız bilgi : Beşiktaş ilçesinde 25/06/2020 tarihinde 23:45 saatinde başlayan, yaklaşık 4 saat sürecek su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 26/06/2020 saat 3:00 civarıdır. Arızadan etkilenen bölgeler : Türkali Mah,sinanpaşa Mah,yıldız Mah,vişnezade Mah,ortaköy Mah,cihannuma Mah,abbasağa Mah,mecidiye Mah,kuruçeşme Mah. Su kesintisinin nedeni : 900 mm çaplı ana i̇sale hattı arızası.

25 Haziran 2020 Perşembe 04:45 saatinde aldığımız bilgi : Beşiktaş ilçesinde 25/06/2020 tarihinde 02:09 saatinde başlayan, yaklaşık 8 saat sürecek su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 25/06/2020 saat 10:00 civarıdır. Arızadan etkilenen bölgeler : Yıldız Mah,cihannuma Mah. Su kesintisinin nedeni : 100 mm çaplı şebeke hattı arızası.


Beşiktaş Su Kesintileri” için 13 yorum

 1. Beşiktaş Ortaköy Mecidiye mahallesinde sürekli su kesintisi yaşıyoruz!!!! Bu kadar arıza olabilir mi???!
  Belediye ne yapıyor?

 2. Ya kardeşim 1 trilyon para verdim yeni apartmana tanışındığımdan beri şu akmıyor birde temiz su diyor neresi temiz lan fanta akıyor musluklardan resmen rezilsiniz rezil cenabet geziyoruz kardeşim nasıl görevini yerine getirmedir. Bu bi elektrik kesilir bi su allah belanızı versin lan

 3. Selamın aleyküm, Mübarek ramazan da bu kadar uzun süre kesintimi olur pislikten koktuk . şu saatte gelecek yazıyorsunuz siteye ama o saate uymuyorsunuz gerçek çi bı saat yazın bari şuraya kardeşim

 4. ne kadar ilkelsiniz!!!!! Beceriksizliğiniz bizleri madur ediyor. Yıllarca Avrupa ve Amerika’da yaşadım her gün belediye çalışmaları vardı fakat ne su kesintisi nede elektrik kesintileri oldu. Bir kez bile!!!!! Maalesef belediye Turkiye’de hala çok ilkel! Utanç duyuyorum. Bizlere tazminat ödemelisiniz madur durumda bıraktığınız için! Suarımızı kesmeden 1 ay önce bir bildiri yayınlasanız en azından işi bilerek programlı çalıştığınızı bilir, kendimizi ve ailemizi bu duruma hazırlarız. Fakat nerde sizde böyle bir profesyonellik!

  1. Bunları CHP ye oy vermeden düşünecektiniz. Sonra suçlu İSKİ diyorsunuz.

   Bu memleketi sevmiyorsan Ya Sev, Ya Terket!
   Ufak tefek hatalar peşinden koşmayarak yerli ve milli olmayı deneyebilirsiniz!

 5. bu nasıl sorumsuzluk hiç haber vermeden 1 günden fazla sular kesiliyor insanları çaresiz durumda bırakmaktan hoşnut musunuz

 6. Neden bu su kesintilerini bir iki gun onceden anonsla bildirmiyorsunuz? Insanlar her gun buraya girip su ne zaman kesilecek diye mi bakacaklar acaba!? KALKIYORUZ SU YOK!

  1. Telefona su kesildikten sonra mesaj atıyorsunuz.Beşiktaş Bölgesi adına gece 02 de gelecek diyerek…bu mesajı önceden atsanızda 2 kova su doldursak,,,, üstelik şu an saat 05 sular Hale’n yok..27 şubat 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir