Beşiktaş Su Kesintileri

Avrupa yakasının gözde, metropol ilçelerinden olan Beşiktaş, tarihi dokusunun yanı sıra iş yerleri ve yerleşim olarak yoğun bir ilçedir. Yaklaşık 200 bin nüfusa sahiptir.

Abbasağa, Akatlar, Gayrettepe, Levazım, Levent, Ortaköy, Türkali semtleri ile İstanbul’un birçok cazibe merkezini bünyesinde barındırmaktadır. Beşiktaş ilçesinin su temininden sorumlu olan kurum, İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İSKİ’dir. İski’den takip ettiğimiz Beşiktaş su arızaları ve Beşiktaş planlı su kesintilerini sayfamızda gün içinde sürekli güncellemekteyiz.

29 Kasım 2023 Çarşamba 09:48 saatinde aldığımız bilgi : Beşiktaş ilçesinde 29/11/2023 tarihinde saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 29/11/2023 saat 13:00:00 civarıdır. Arızadan etkilenen bölgeler : Arnavutköy Mahallesi. Su kesintisinin nedeni : İÇME SUYU HATLARINDA MEYDANA GELEN ARIZA SEBEBIYLE 100 MM ÇAPLI ŞEBEKE HATTI ARIZASI.

28 Kasım 2023 Salı 14:22 saatinde aldığımız bilgi : Beşiktaş ilçesinde 28/11/2023 tarihinde saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 28/11/2023 saat 17:30:00 civarıdır. Arızadan etkilenen bölgeler : Balmumcu Mahallesi, Meci̇di̇ye Mahallesi, Yildiz Mahallesi. Su kesintisinin nedeni : İÇME SUYU HATLARINDA MEYDANA GELEN ARIZA SEBEBIYLE 100 MM ÇAPLI ŞEBEKE HATTI ARIZASI.

24 Kasım 2023 Cuma 15:33 saatinde aldığımız bilgi : Beşiktaş ilçesinde 24/11/2023 tarihinde saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 24/11/2023 saat 17:30:00 civarıdır. Arızadan etkilenen bölgeler : Si̇nanpaşa Mahallesi, Türkali̇ Mahallesi, Vi̇şnezade Mahallesi. Su kesintisinin nedeni : İÇME SUYU HATLARINDA MEYDANA GELEN ARIZA SEBEBIYLE 100 MM ÇAPLI ŞEBEKE HATTI ARIZASI.

Beşiktaş Su Kesintileri” için 14 yorum

 1. Ortaköy’de devamli su kesintisi yeter artik biktirdiniz. Oncesinde duyuru da yapmayip insanlari mağdur ediyorsunuz. İşinizi yapamiyorsaniz çekilin bilenler yapsin bu nedir ya?? Beceremeyeceginiz zaten belliydi.

 2. Beşiktaş Ortaköy Mecidiye mahallesinde sürekli su kesintisi yaşıyoruz!!!! Bu kadar arıza olabilir mi???!
  Belediye ne yapıyor?

 3. Durmadan kesiyorsunuz su elektrik ya bu nedir uğursuz CHP belediyesi pislikler çetesi…

 4. Ya kardeşim 1 trilyon para verdim yeni apartmana tanışındığımdan beri şu akmıyor birde temiz su diyor neresi temiz lan fanta akıyor musluklardan resmen rezilsiniz rezil cenabet geziyoruz kardeşim nasıl görevini yerine getirmedir. Bu bi elektrik kesilir bi su allah belanızı versin lan

 5. Selamın aleyküm, Mübarek ramazan da bu kadar uzun süre kesintimi olur pislikten koktuk . şu saatte gelecek yazıyorsunuz siteye ama o saate uymuyorsunuz gerçek çi bı saat yazın bari şuraya kardeşim

 6. ne kadar ilkelsiniz!!!!! Beceriksizliğiniz bizleri madur ediyor. Yıllarca Avrupa ve Amerika’da yaşadım her gün belediye çalışmaları vardı fakat ne su kesintisi nede elektrik kesintileri oldu. Bir kez bile!!!!! Maalesef belediye Turkiye’de hala çok ilkel! Utanç duyuyorum. Bizlere tazminat ödemelisiniz madur durumda bıraktığınız için! Suarımızı kesmeden 1 ay önce bir bildiri yayınlasanız en azından işi bilerek programlı çalıştığınızı bilir, kendimizi ve ailemizi bu duruma hazırlarız. Fakat nerde sizde böyle bir profesyonellik!

  1. Bunları CHP ye oy vermeden düşünecektiniz. Sonra suçlu İSKİ diyorsunuz.

   Bu memleketi sevmiyorsan Ya Sev, Ya Terket!
   Ufak tefek hatalar peşinden koşmayarak yerli ve milli olmayı deneyebilirsiniz!

 7. bu nasıl sorumsuzluk hiç haber vermeden 1 günden fazla sular kesiliyor insanları çaresiz durumda bırakmaktan hoşnut musunuz

 8. Neden bu su kesintilerini bir iki gun onceden anonsla bildirmiyorsunuz? Insanlar her gun buraya girip su ne zaman kesilecek diye mi bakacaklar acaba!? KALKIYORUZ SU YOK!

  1. Telefona su kesildikten sonra mesaj atıyorsunuz.Beşiktaş Bölgesi adına gece 02 de gelecek diyerek…bu mesajı önceden atsanızda 2 kova su doldursak,,,, üstelik şu an saat 05 sular Hale’n yok..27 şubat 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir