Kadıköy Su Kesintisi

İstanbul’un köklü ilçelerinden olan Kadıköy, Fenerbahçe ile anılmasının yanı sıra su arızaları ile anılan nadide İstanbul ilçelerindendir. Tarihi çok eskilere dayanan bu ilçenin; Eğitim, Feneryolu, Fikirtepe, Koşuyolu, Ondokuzmayıs, Sahrayıcedit isimlerinde semtleri bulunmaktadır.

Yaklaşık 600 bin kişinin ikamet ettiği, iş yerleri ve yaşam alanları nedeniyle yüzbinlerce kişinin ömrünün geçtiği 40 kilometrekarelik bir alanda su kesintisi demek, neredeyse her şey demek.

İski tarafından sağlanan bu hizmetin sekteye uğraması Kadıköy belediyesinde yaşayan herkesi bir şekilde etkilemektedir. Genelde şebeke arızalarından yaşanan bu su kesintisi durumu için aldığımız bilgileri, bu sayfamızı günlük güncelleyerek sizlere aktarıyoruz.

29 Kasım 2023 Çarşamba 12:22 saatinde aldığımız bilgi : Kadıköy ilçesinde 29/11/2023 tarihinde saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 29/11/2023 saat 17:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : İÇME SUYU HATLARINDA MEYDANA GELEN ARIZA SEBEBIYLE 100 MM ÇAPLI ŞEBEKE HATTI ARIZASI. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Hasanpaşa mahallesi, rasi̇mpaşa mahallesi.

28 Kasım 2023 Salı 16:03 saatinde aldığımız bilgi : Kadıköy ilçesinde 28/11/2023 tarihinde saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 28/11/2023 saat 18:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : İÇME SUYU HATLARINDA MEYDANA GELEN ARIZA SEBEBIYLE 100 MM ÇAPLI ŞEBEKE HATTI ARIZASI. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Hasanpaşa mahallesi, rasi̇mpaşa mahallesi.

27 Kasım 2023 Pazartesi 00:03 saatinde aldığımız bilgi : Kadıköy ilçesinde 26/11/2023 tarihinde saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 27/11/2023 saat 04:30:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : DIĞER KAMU KURULUŞLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ALT YAPI ÇALIŞMALARI SEBEBIYLE 200 MM ÇAPLI ŞEBEKE HATTI ARIZASI. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Dumlupinar mahallesi, erenköy mahallesi, feneryolu mahallesi, göztepe mahallesi, merdi̇venköy mahallesi, zühtüpaşa mahallesi.

Kadıköy Su Kesintisi” için 14 yorum

 1. Siz daha CHP kafasıyla devam edin, seçin bunları. Biz kadıköylülere her şey müstehak. İzmir gibi rezil rüsva bir yere çevirdiniz burayı, bu su kesintisiyle chp bir daha seçilmez diyorum ama oy verenlerin derdi millilik değil ki!!!

  1. a haber seyırcısı aklı evvel chp ıle ıskı nın ne alakası var kaldıkı su an ıbb akp yonetımınde ıskıde onun elınde bır halt bılmeden kendı rezıllıgını soyleyen ınsana ne soylenır bıraz arastır oyle konus kadıkoy cıvarının daıma suyu kesılır cunku akp ye slm bıle vermez kadıkoylu kadıkoylu herkez olamaz …..

 2. Kadıköy ilçesinde 7/5/2018 tarihinde 19:16 saatinde onarım.. gece 12den sonra neden yapılmıyor onarım.. tamamen siyasi kesintiler.. eskiden böyle sular aylarca kesilmezdi.. şimdi madem oy yok su da yok ..politikası

 3. 2-3 gunde bir seneryo nebitmez bir arizaniz varmis,ariza ayda yilda bir olur bukadar sik olursa ariza sizde demektir

  1. siyasi kesintiler bunlar..eskiden kadıköyün suları aylarca kesilmezdi.. yazıklar olsun bu insanlara

 4. Nedir kardeşim bu? 2 yıldır bahariyede oturuyorum sürekli sular kesiliyor. Kimdir bunun sorumlusu? Yetkili kim? Hangi çapsızın beceriksizliğidir bu? Bundan sorumlu olan yetersiz beceriksiz kişi neden istifa etmiyor? Terbiyesiz şerefsiz namussuz herifler hırsızlar. Vergilerimizle götünüze don alıp mesai bitimine kadar ossura ossura vakit öldürüyorsunuz. Alçaksınız namertsiniz. Sizi o mevkilere getiren zihniyete de sizi yetiştiren ailelere de sizi var eden anlayışların tümüne de lanet olsun

 5. Saat 24.00 da gelicek denilen su saat 24.00 olunca 02.00 da gelicek denildi saat 2.20 hala sular yok!

 6. malesep arkadaşlar acı bir gercek kadıköyde sadece su sorunu yok birde otopark sorunu sahildeki cingenler halkı soyuyor malesep kadıköyün kökten birdeğişikliliğe gitmesi lazım derhal kendini büyük şehir belediyesine anlatması lazım buradaki iyi niyetli insaanlar malesep butür sorunları yaşıyor sabaha kadar taksiçiler içip içip halkı rahatsız ediyor butür sorunlaarın çözülebilmesi için polise yardımçı olmak lazım 156 jandaarmada buralarda görev alsın polis yersiz kalıyorsa başkada altarnatif yok malesep

 7. Yıl olmuş 2018 metropoldeyiz güya ve saatlerdir sususuz. Bu zamanda bu altyapısızlık akıl alır gibi değil. İnanılacak gibi hiç değil!!! Kendiniz yazıp kendiniz inanırsınız ancak haberiniz ola.

 8. İçme suyu isale hattı nedir? İstanbul da ne zamandan beri musluktan şu içiliyor hele kadıköy gibi sert suyu olan bir yerde!!!! Rezalet yaaa bu resmen rezalet. İstanbulun kadıköy gibi bir semtinde bu kadar uzun süre bir kesinti sebebi her ne olursa olsun rezalet!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir