Kadıköy Su Kesintisi

İstanbul’un köklü ilçelerinden olan Kadıköy, Fenerbahçe ile anılmasının yanı sıra su arızaları ile anılan nadide İstanbul ilçelerindendir. Tarihi çok eskilere dayanan bu ilçenin; Eğitim, Feneryolu, Fikirtepe, Koşuyolu, Ondokuzmayıs, Sahrayıcedit isimlerinde semtleri bulunmaktadır.

Yaklaşık 600 bin kişinin ikamet ettiği, iş yerleri ve yaşam alanları nedeniyle yüzbinlerce kişinin ömrünün geçtiği 40 kilometrekarelik bir alanda su kesintisi demek, neredeyse her şey demek.

İski tarafından sağlanan bu hizmetin sekteye uğraması Kadıköy belediyesinde yaşayan herkesi bir şekilde etkilemektedir. Genelde şebeke arızalarından yaşanan bu su kesintisi durumu için aldığımız bilgileri, bu sayfamızı günlük güncelleyerek sizlere aktarıyoruz.

29 Mayıs 2024 Çarşamba 16:18 saatinde aldığımız bilgi : KADIKÖY ilçesinde 29/05/2024 tarihinde 16:03:28 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 29/05/2024 saat 19:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : FIKIRTEPE MAHALLESI MANDIRA CADDESI NO 52 ÖNÜ. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Fi̇ki̇rtepe mah. . Arızanın yaklaşık olarak 17 saat sürmesi bekleniyor.

27 Mayıs 2024 Pazartesi 12:33 saatinde aldığımız bilgi : KADIKÖY ilçesinde 27/05/2024 tarihinde 12:04:33 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 27/05/2024 saat 16:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : SUADİYE MAH. KUZU SK. N.2. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Bostanci mah,suadi̇ye mah. . Arızanın yaklaşık olarak 13 saat sürmesi bekleniyor.

25 Mayıs 2024 Cumartesi 01:02 saatinde aldığımız bilgi : KADIKÖY ilçesinde 25/05/2024 tarihinde 00:41:41 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 25/05/2024 saat 07:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : SAHRAYICEDİT MH YELKENLİ DĞİRMENİ SK İLR İNÖNÜ CD KESİŞİMİ. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Erenköy mah,göztepe mah,merdi̇venköy mah. . Arızanın yaklaşık olarak 41 dk sürmesi bekleniyor.

Kadıköy Su Kesintisi” için 14 yorum

 1. Siz daha CHP kafasıyla devam edin, seçin bunları. Biz kadıköylülere her şey müstehak. İzmir gibi rezil rüsva bir yere çevirdiniz burayı, bu su kesintisiyle chp bir daha seçilmez diyorum ama oy verenlerin derdi millilik değil ki!!!

  1. a haber seyırcısı aklı evvel chp ıle ıskı nın ne alakası var kaldıkı su an ıbb akp yonetımınde ıskıde onun elınde bır halt bılmeden kendı rezıllıgını soyleyen ınsana ne soylenır bıraz arastır oyle konus kadıkoy cıvarının daıma suyu kesılır cunku akp ye slm bıle vermez kadıkoylu kadıkoylu herkez olamaz …..

 2. Kadıköy ilçesinde 7/5/2018 tarihinde 19:16 saatinde onarım.. gece 12den sonra neden yapılmıyor onarım.. tamamen siyasi kesintiler.. eskiden böyle sular aylarca kesilmezdi.. şimdi madem oy yok su da yok ..politikası

 3. 2-3 gunde bir seneryo nebitmez bir arizaniz varmis,ariza ayda yilda bir olur bukadar sik olursa ariza sizde demektir

  1. siyasi kesintiler bunlar..eskiden kadıköyün suları aylarca kesilmezdi.. yazıklar olsun bu insanlara

 4. Nedir kardeşim bu? 2 yıldır bahariyede oturuyorum sürekli sular kesiliyor. Kimdir bunun sorumlusu? Yetkili kim? Hangi çapsızın beceriksizliğidir bu? Bundan sorumlu olan yetersiz beceriksiz kişi neden istifa etmiyor? Terbiyesiz şerefsiz namussuz herifler hırsızlar. Vergilerimizle götünüze don alıp mesai bitimine kadar ossura ossura vakit öldürüyorsunuz. Alçaksınız namertsiniz. Sizi o mevkilere getiren zihniyete de sizi yetiştiren ailelere de sizi var eden anlayışların tümüne de lanet olsun

 5. Saat 24.00 da gelicek denilen su saat 24.00 olunca 02.00 da gelicek denildi saat 2.20 hala sular yok!

 6. malesep arkadaşlar acı bir gercek kadıköyde sadece su sorunu yok birde otopark sorunu sahildeki cingenler halkı soyuyor malesep kadıköyün kökten birdeğişikliliğe gitmesi lazım derhal kendini büyük şehir belediyesine anlatması lazım buradaki iyi niyetli insaanlar malesep butür sorunları yaşıyor sabaha kadar taksiçiler içip içip halkı rahatsız ediyor butür sorunlaarın çözülebilmesi için polise yardımçı olmak lazım 156 jandaarmada buralarda görev alsın polis yersiz kalıyorsa başkada altarnatif yok malesep

 7. Yıl olmuş 2018 metropoldeyiz güya ve saatlerdir sususuz. Bu zamanda bu altyapısızlık akıl alır gibi değil. İnanılacak gibi hiç değil!!! Kendiniz yazıp kendiniz inanırsınız ancak haberiniz ola.

 8. İçme suyu isale hattı nedir? İstanbul da ne zamandan beri musluktan şu içiliyor hele kadıköy gibi sert suyu olan bir yerde!!!! Rezalet yaaa bu resmen rezalet. İstanbulun kadıköy gibi bir semtinde bu kadar uzun süre bir kesinti sebebi her ne olursa olsun rezalet!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir