Sarıyer Su Kesintileri

Avrupa yakasının gözde ilçelerinden olan Sarıyer’deki planlı plansız su kesintilerini yayınlıyoruz.

400 bin nufüsa yaklaşan Sarıyer’in planlı su kesintilerinin yanı sıra arıza kaynaklı plansız su kesintisi de olabiliyor.

38 mahallesi ile Beşiktaş’a komşu olan Sarıyer ilçesinin su kesintileri herkesi etkileyebiliyor, bundan haberdar olmak için CTRL+D tuşuna basarak sayfamızı kısa yollarınıza ekleyin ve ara ara kontrol etmeyi unutmayın.

 

28 Kasım 2023 Salı 21:04 saatinde aldığımız bilgi : Sarıyer ilçesinde 28/11/2023 tarihinde saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 28/11/2023 saat 22:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : İÇME SUYU HATLARINDA MEYDANA GELEN ARIZA SEBEBIYLE TERFİ MERKEZİ ARIZASI. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Rumeli̇kavaği mahallesi, sariyer merkez mahallesi, yeni̇ mahallesi.

28 Kasım 2023 Salı 11:36 saatinde aldığımız bilgi : Sarıyer ilçesinde 28/11/2023 tarihinde saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 28/11/2023 saat 14:30:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : İÇME SUYU HATLARINDA MEYDANA GELEN ARIZA SEBEBIYLE ŞEBEKE HATTI DEPLASE ÇALIŞMASI. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Maden mahallesi.

24 Kasım 2023 Cuma 11:49 saatinde aldığımız bilgi : Sarıyer ilçesinde 24/11/2023 tarihinde saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 24/11/2023 saat 13:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : İÇME SUYU HATLARINDA MEYDANA GELEN ARIZA SEBEBIYLE 100 MM ÇAPLI ŞEBEKE HATTI ARIZASI. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Fati̇h sultan mehmet mahallesi.

Sarıyer Su Kesintileri” için 18 yorum

 1. bayramın ilk günü Sarıyer İlçesi rezaleti yaşıyor 9 saat tamirat mı olur be Allah’ın belaları beceriksizler çapsızlar �stanbul’dan kişi başı 60 bin lira harcamışız 4 aileden 250 bin lira bir tane hizmet yok ortada bırak hizmet yapmayı AK Parti’nin teslim ettiklerini bile yakıyor parçalıyor hurdaya atıyor açılan metroları kapatıyor AK Parti’nin başladığı dolma bahçedeki tünel levazıma kadar yani 2 köprüye kadar Yerin altındaki tüneli 50.000 araç geçecek diye ben bu tüneli yapmam der Ama o bölgeden Ortaköy Beşiktaş Bebek Etiler Levent Oradan da tulum çıkartır ama adamlar işi biliyor deveye diken yaranır ömürleri trafikte geçiyor gırtları çıkmıyor sonra da insansız hava aracı yapıp teknoloji üreten bize cahil 2003 yılına kadar mermiyi yurt dışından alan bu bidon kafalılarda kaliteli oluyor koyunlar sizi seçime bir hafta kala Onuncu Yıl Marşı’nı çal otobüsün üstüne çık zıpla Oylar cepte koyun kimmiş Ulan bayramın ilk günü be el insaf sanki eziyet çektirmek için gelmiş Belki de bilinçli yapıyor çünkü bir atasözü var deveye diken yaralanır diye belki bundan yapıyor işkencecisine aşık olmuş koyunlar

 2. Sular kesilir elektirikler kesilir yollar tangur tungur münübüscüler bile burdan bıktı. Ayrıca suyumuz çok ama çok kirecli. Şukrü ğenc i çok seviyoruz bu sıkıntıları çözerse memnun oluruz saygılar sizde bizi sevin

 3. Herşey cok güzel olacak miş bunların hayatı yalan allah belanız versin sizin duşta kaldım bugunn ve hayla sular gelmedi

 4. Chp geldiğinden beri aynı izmir gibi susuz kaldık. Yazıklar olsun haftada iki üç kez su mu kesilir .Akp zamanında hiç böyle şeyler yaşamadık.

  1. 5 saat oldu sukesıntısı barajı bakıma aldınız her hafta ıkı gun kesıntı olmaya başladı hafta sonu hafta içi rastgele bu kesıntılerıde faturaya yansıtır. Bi zahmet alışkanlık yapın kesıntı ler gibi

 5. Hakikaten bu chp bakkal bile yönetemez diyorlardi doğru söylüyorlarmiş.Diger semtlerde yilda bir kac kez en fazla su kesilirken sarıyerde rutinimiz oldu artik bazen ayda 5-6 kez kesildigi zamanlari biliyorum cildirmamak elde degil. Tazyikli suyun ne oldugunu zaten bilmiyoruz o nasil birsey yillardir böyle ( 15 yildir burada oturuyorum) bundan sonra size oy verirken 1 kere degil 5 kere düsünücem. Verilicek dediginiz saatte de suyun geldigini hic görmedim.

 6. saat 18,40 herhalde 19 da gelir demiştiniz ama adamlar chp yokluk demek diyorlardı da inanmıyorduk doğru diyorlarmış saygılar?

 7. 16 saat dedikleri arıza 26 saat oldu hala haber yok bravo size bir şehir ancak bu kadar güzel yönetilir

 8. Böyle saçmalık olurmu gece 12:00 kes suyu sabah 06:00 kadar çalış ne hakka suyun kullanıldığı saatlerde suyu kesiyorsunuz ? Nasıl belediyecilik bu

   1. CHP den adam olmaz. Kardeşim suların kesileceğini millete bir gün önceden haber versenize….çok mu zor geliyor milleti haberdar etmek.

 9. Hergun duzenli olarak sularimiz kesiliyor.istanbul un gobeginde oturuyoruz. Hergun mu bakim calismasi yapiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir