Üsküdar Su Kesintileri

Anadolu yakasının tarihi kıyı şeridinin, tarih kokan ilçesidir Üsküdar. İstanbul’un simgesi haline gelen kız kulesinin dibindeki kara parçası bu ilçeye aittir. Çok öncelerden büyük bir ilçe olan Üsküdar, kimi mahallelerini Kadıköy‘e kimi mahallelerini Ümraniye‘ye devrederek yükünü hafifletsede yarım milyondan fazla nüfusu misafir etmektedir.

Köklü ilçe olmanın verdiği dezavantaj eskimiş alt yapı sistemleri oluyor maalesef. İlçenin coğrafik yapısı ve bazı kesimlerindeki alt yapı sorunları nedeniyle oluşan bir su arızasının giderilmesi binlerce kişiyi etkileyebiliyor. Üsküdar ilçesinin su kesintisi raporunu bu sayfada elimizden geldiğince güncelleyeceğiz, takipte kalınız, haberiniz olsun.

21 Temmuz 2024 Pazar 13:02 saatinde aldığımız bilgi : ÜSKÜDAR ilçesinde 21/07/2024 tarihinde 12:35:44 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 21/07/2024 saat 15:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : KÜÇÜKSU MAH LEKELI NURI ÇIKMAZI 5. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Kuleli̇ mah,küçüksu mah,çengelköy mah. . Arızanın yaklaşık olarak 13 saat sürmesi bekleniyor.

20 Temmuz 2024 Cumartesi 20:47 saatinde aldığımız bilgi : ÜSKÜDAR ilçesinde 20/07/2024 tarihinde 18:48:26 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 20/07/2024 saat 23:30:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : FETIH MH.TAHRALI SK.NO:2. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Ünalan mah. . Arızanın yaklaşık olarak 19 saat sürmesi bekleniyor.

20 Temmuz 2024 Cumartesi 13:33 saatinde aldığımız bilgi : ÜSKÜDAR ilçesinde 20/07/2024 tarihinde 13:29:15 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 20/07/2024 saat 17:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : BULGURLU MAH GÖZLEM SK. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Bulgurlu mah. . Arızanın yaklaşık olarak 14 saat sürmesi bekleniyor.

Üsküdar Su Kesintileri” için 33 yorum

 1. Herşey çok güzel oluyor İmamoğlu biz sarıldık birbirimize bekliyoruz umarım tatilde falan değilsindir yoksa vay halimize!!!!

 2. DEDİK. CHP yokluktur dedik. Dinlemediniz. Şimdi suyunuz yok, yarın elektriğiniz olmayacak. Elleme bu milleti dursun böyle, akıllanmazsınız. Bir ülkede vatandaşının 10 saat suyu kesiliyorsa siz Adalet filan zırvalayın durun öyle.

  1. Suratına karşı cahille sohbeti kestim demek istiyorum. Üsküdar chp de mi başınıza taş düşse onlardan bileceksiniz

   1. İskinin yaptığı şeye üsküdar belediyesi ne yapabilir ortada bir suç varsa tabiki İstanbul belediyesinin

 3. Yaa şu su kesintisini neden hafta sonları yaparsınızli hafta içleri yapsanız insanlar mağdur olmasa olmuyomu yani her hafta sonu aynı dert.

 4. Üsküdar’daki sürekli akseden bu su kesintisi herkesi bıktırdı artık. Haftada en az 3-4 kez su kesintisi yaşıyoruz. Bu soruna acilen çözüm bulunması gerekiyor. Üsküdar Belediyesi bu konuda çok kötü ve yetersiz!

 5. Belediyeler gerektiğinde biz vatandaşlara mesajlar atabiliyorlar , bu tür arıza bildirimi mesajları da atılsa vatandaş olarak önlem alabiliriz.Çoluk çocuk var , misafir var ,hasta var ,işe gidiliyor ve en önemlisi yaz günü duşsuz olmuyor.Orhan Gencebayın reklamını hatırladım bir an:)

 6. Üsküdarın su kesintileri bıktırdı. Bunun adı beceriksizlik. AKP nin üsküdarda son 1 yılı olacak galiba

 7. bu su kesintilerinde su geri gidiyor ve tekrar sayaçlara su gelene kadar hava basıyor , haliyle sayaç pervane gibi dönüyor , yetkilere sesleniyorum buna bir çare bulun yoksa bu haram olur bunu istemezsiniz dimi

  1. Yoo niye istemesinler haram parayı?
   Ne var ki tatlı tatlı yiyorlar yediriyorlar işte.

 8. 3 der 5 e ertelenir 5 olur 7 ye 7 olur 10… bu millet sabah işe nasıl gitcek traşı duşu.. hiç umurunda değil …… insanı bıktırdılar.. bi işini adam akıllı yapan olmaz mı, millet devlet kapısında yatış derdinde.

 9. Mimar sinan mah.. hangi devirde yasiyoruz yaaa bu kadar su mu kesilir birde merkezdeyiz haram olsun size verilen paralar ..sokaklarda sular patlar 2 3 gun gelip bakaniniz olmaz simdi kesin sulari

 10. Sabah sabah insanların cünüp olarak dışarı çıkmalarına sebep olanların Allah belasını versin!!!

  1. Teyemmüm alsaydın kapının önünde atalarımızın evinde bırak suyu hela bile yokmuş hamama gitseydin caminin tuvaletinde messetseydin hemen ak partiye sallayın senin umrunda mı cünüp gezmek

 11. Beylerbeyi bayirinda da su kesik. Yetkililer keşke haber verseydi.. Bir kova su doldururduk. Umarım 15:00 te gelir. Zorunlu ihtiyaçlarımızı da karşılayamıyoruz.

  1. Sabah sabah insanların cünüp olarak dışarı çıkmalarına sebep olanların Allah belasını versin!!! AKP Üsküdar’da bir daha yok!

 12. arkadas bu kesintiler neden onceden bildirilmiyor cep telefonu denen bir alet var bir mesaj atamiyormusunuz abanolerinize. ayip ya rezalet kesilince ogreniyoruz

 13. sabah namazina kalktik abdest alcak su yok bu kadar olurmu ya bi de mesaj geliyor uskudarda yasamayi begeniyormusunuz die bi dusunce olur insanda bu kadar uzun sureli su kesilirmi ya

 14. Arıza bitiş saati 21.00 diye belirliyken saat 21.00 olduğunda nasıl 00.00 yapılır? İnsanlar kendilerini bu saatlere göre ayarlıyorlar. Böyle iş mi olur???
  Suyun sürekli kesilmesi ayrı olay zaten.
  En azından belirtilen saate uyulmalı. Biraz sistemli çalışılmalı.

 15. Yılın 365 günü her gece saat 02 den sonra sabah 07:30 a kadar su kesilmesini anlıyamıyorum. Her gece arıza mı olur?

 16. Arkadaşlar bu suları bu kadar kesenler kripto fetöcüler. Yoksa böyle olmazdı bu iş, hemen söylenipte devletinize isyan etmeyin. İski deki fetöcüler temizlenmeden bu su kesintisi meselesi çözülemez.

  1. Bu devirde hala ne diye su kesintisi yasiyoruz anlamıyorum üstelikte bu kadar yağmur yağmasına ramen ne arizasi bu ya hemde hafta sonu bu vatandaşa yapilirmi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir