Sultangazi Su Kesintileri

İstanbul Avrupa Yakası’nda Gaziosmanpaşa’dan kendini kopartarak ben artık ilçeyim diyen Sultangazi, yarım milyonluk nüfusu ile ilçe olmanın sorumluluğunu yerine getirmeye çalışıyor.

Her ne kadar kendi ilçeliğini sonradan ilan eden bir semt olsada, suyu ve elektriği diğer ilçelerde olduğu gibi Bedaş ve İski’den soruluyor. Alibey barajı ile İstanbul’u su ile beslese dahi kendisinde su kesintileri yaşanabiliyor.

Sultangazi su arızaları ve planlı su kesintilerini sayfamızı yer imlerinize ekleyerek(ctrl+d)(çok kolay) günlük takip edebilirsiniz. Sizin için saatte bir kontrol ediyoruz, hiç merak etmeyin.


20 Eylül 2020 Pazar 12:29 saatinde aldığımız bilgi : Sultangazi ilçesinde 20/09/2020 tarihinde 12:15 saatinde başlayan, yaklaşık 2 saat sürecek su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 20/09/2020 saat 13:30 civarıdır. Arızadan etkilenen bölgeler : Yunus Emre Mah. Su kesintisinin nedeni : Null.

17 Eylül 2020 Perşembe 14:04 saatinde aldığımız bilgi : Sultangazi ilçesinde 17/09/2020 tarihinde 13:49 saatinde başlayan, yaklaşık 3 saat sürecek su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 17/09/2020 saat 16:00 civarıdır. Arızadan etkilenen bölgeler : Uğur Mumcu Mah. Su kesintisinin nedeni : Null.

17 Eylül 2020 Perşembe 13:22 saatinde aldığımız bilgi : Sultangazi ilçesinde 17/09/2020 tarihinde 12:26 saatinde başlayan, yaklaşık 3 saat sürecek su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 17/09/2020 saat 14:30 civarıdır. Arızadan etkilenen bölgeler : Zübeyde Hanım Mah,75yıl Mah. Su kesintisinin nedeni : Null.


Sultangazi Su Kesintileri” için 30 yorum

 1. Sultangazi bu ne sorumsuzluk böyle bıktık artık olur olmadık zamanlarda haber dahi vermeden suları kafanıza göre kesiyorsunuz insanları mağdur etmekte üzerinize yok YETER!!!

 2. Arkadaş bu nedir ya Hergün hergün bi gün gitmese ertesi gün kesin sular gidiyor bu ne saçmalık böyle hani bu korona belasında su kesintisi yaşanmıcaktı sizi şikayet etmek lazım Sultangazi kadar vurdumduymaz bi ilçe yoktur herhalde İstanbul’da

 3. Sabahtan beridir sular kesik. Bu saat oldu daha gelmedi. Gecen gunde sular kesilmisti yine kac saat beklemek zorunda kaldik beklemek zorunda degiliz dund3 sular kesilmisti bu gunde gecen gunde hergun sularimi kssiceksiniz😡

 4. Iki gunde bir su mu kesilir ya. Bu cuma gunu abdest aliniyor coluklu cocuklu biraz mantikli olun ya. Her seferinde kesiliyor 2/3 saatten asagi gelmiyor sular yapacaksaniz isinizi bi kere yapin tam yapin kardesim koskoca istanbulda susuzluk cekiyoruz var mi boylesi

 5. Nasil bisey bu heray arizami olur madem ariza var neden adam gibi yapamiyolar ben birtek sultangazide boyle bise gordum

 6. Arkadaşlar artık bu içme suyuna bi çare bulun evde suyu yok ne yemek yapabiliyoruz nede duş alabiliyoruz yeter artik her ay su veya ellektrik kesintisi mi olur

 7. İnsanları perişan etmekten başka hiçbir işe yaramayan belediyecilik.. saatlerdir susuz evimiz hiçbir şey yapamadık, bekliyoruz.

 8. Sizin belediyenizede yonetiminizede lanet olsun.. işten geliyorsun elini yikicak su yok.. yatsan sabah yüzünü yikicak su yok lanet olsun size …

 9. Bu ne ya işimiz var gücümüz var dağda mi yaşıyoruz allah aşkına gelsin artık sular da uyuyalim yani .

 10. Sultangazide su kesintisi ne zaman bitecek gece yarısı oldu hala sular akmıyor artık gelsin sular….

 11. Biz bu su için her ay para ödüyoruz. Vergisini osunu busunu almayı biliyorsunuz. 12 saatte su kesintisimi olur bu nasıl işletmedir. Maddi amaçlardan başka hiç bir şey düşünmüyorsunuz. Herhafta 1 günü susuz geçiriyoruz. İnsanları temek ihtiyaçlardan mahrum bırakıyorsunuz. Gereksiz ücret almayı çok iyi biliyorsunuz ama bir arızayı 1 saatte yapamıyorsunuz.

 12. süs olsun dıye sıte kurmuşsunuz. 15.00 de bitecek dedıgınız kesıntı 18.00 de hala devam edıyor..ya doğru bılgı verın yada kaldırın sıteyı böyle yalan yanlış bılgılerle size guvenıpte iş yapanlara yarardan çok zarar verıyorsunuz..

   1. Tam olarak 22 saattir sular yok bunun yasal bir dayanagı yok yol üzerinde sokak lambası yapıcaz diye seçim zamanı süs olsun diye magduriyet bimere şikayet var a her yere bunu yazıcam!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir